ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Pavel Winkelhöfer
Flédlova 201
463 12 Liberec 23
tel: 722650569
info(a)winglmodels.cz
IČO: 87580586
DIČ: CZ6307112438

ANKETA

Jakého výrobce kitařských stavebnic preferujete ?

ACADEMY ACADEMY 36% TAMIYA TAMIYA 24% REVELL REVELL 21% JINÝ VÝROBCE JINÝ VÝROBCE 19%

PRODEJNA

arr3    Vítejte v e-shopu  www.winglmodels.cz, který nabízí zboží pro modeláře zaměřené na kity a...

LUŽ 2021

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Luž 2021

Veřejná soutěž plastikových modelářů

Datum a místo konání: 16. – 17. 10. 2021, Česká hospoda, Heřmanice

Pořádající klub:  Spolek přátel letectví Liberec

 

Rozhodčí:

Kategorie I.a + d                                                  Kategorie II.a až c

hlavní  : Vladislav Seidl                                      hlavní : Milan Klouček 

  1. : Michal Válek                                                  2. : David Maier
  2. : Marek Kulštejn                                              3. : Jaroslav Hátle

                                                 

Kategorie I.c                                               Kategorie I.b

hlavní : Pavel Huryta                                 hlavní : Miloš Völkl

  1. : Martin Yetty Plaček                               2. : Jan Kopecký
  2. : Tomáš Turek                                          3. : Pavel Klouček

__________________________________________________   

                                  KATEGORIE I.a                                   .

 

 

Jméno 

Model

Klub

Body

 

 1.

Jan Kopecký

F-16C Fighting Falcon

SPL Liberec

97,00

 2.

Pavel Zimandl

Halberstadt Cl.II

KLPM Litoměřice

90,00

 3.

Ľubomír Kérek

Bf 109G-6

KPM Albatros Martin

87,00

 4.

Martin Jirkal

Sopwith F.1 Camel

KLPM Litoměřice

85,00

 5.

Ľubomír Kérek

Bf 109E-4

KPM Albatros Martin

78,50

                                  KATEGORIE I.b                                   .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 

 1.

Robert Szwarc

Fw 190F-8

SPL Liberec

87,00

 2.

Jaroslav Hátle

Tempest Mk.II

SPL Liberec

86,50

 3.

Jiří Macháček

Supermarine Walrus

SPL Liberec

81,50

 4.

Vladislav Seidl

SH-2G Seasprite

MK518 Děčín

79,50

 5.

Ľubomír Kérek

P-38 Lightning

KPM Albatros Martin

74,00

 6.

Pavel Zimandl

Sopwith 5F.1 Dolphin

KLPM Litoměřice

73,00

 7.-8.

Zdeněk Müller

Spitfire Mk.I

KLPM Litoměřice

68,00

 8.

Pavel Zimandl

Fw 190A-4/Trop

KLPM Litoměřice

68,00

 9.

Michal Švandrlík

Mosquito Fb. Mk. VI

KPM Slaný

63,00

10.

Jan Huryta

Polikarpov I-16 typ 24

SPL Liberec

58,50

11.

Pavel Zimandl

Sopwith F.1 Camel

KLPM Litoměřice

57,50

12.-13.

Petr Křeček

Henschel Hs 123A-1

KLPM Litoměřice

56,50

12.-13.

Roman Kout

Henschel Hs 126

 

56,50

14.

Marek Kulštejn

Tempest Mk.II

SPL Liberec

56,00

15.

Roman Kout

Junkers J.I

 

55,50

16.

Michal Válek

Bf 109E-4

KPM Albatros Praha

49,00

17.

Martin Plaček

Lysander

SPL Liberec

48,50

18.

Lukáš Hložanka

SAAB J-35F Draken

MK446 Ostrava

48,00

19.

Michal Válek

Fokker Dr.I

KPM Albatros Praha

36,00

                                  KATEGORIE I.c                                   .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Robert Szwarc

Spitfire Mk.IXE

SPL Liberec

89,00

 2.

David Maier

Tempest Mk.V

SPL Liberec

82,50

 3.

Jaroslav Hátle

MiG-15UTI

SPL Liberec

80,00

 4.

Miloš Völkl

Nakajima Ki-43

SPL Liberec

79,50

 5.

Vladislav Seidl

XA2D-1 Skyshark

MK518 Děčín

78,00

 6.

Vladislav Seidl

C-47J Skytrain

MK518 Děčín

77,50

 7.

Miloň Vojtíšek

Grumman XF4F-3

SPL Liberec

74,50

 8.

Lukáš Loučka

P-47D Thunderbolt

SPL Liberec

74,00

 9.

Jan Ďuriš

Spitfire Mk.XVI

SPL Liberec

66,00

10.

Lukáš Hložanka

Spitfire Mk. IXe

MK446 Ostrava

65,50

11.-12.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

11.-12.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

13.

Miloň Vojtíšek

VBŠ Kuňkadlo

SPL Liberec

64,00

14.

Milan Jančáry

Bf 110G-2

 

63,50

15.

Miloň Vojtíšek

A5M1 Claude

SPL Liberec

62,50

16.

Jan Starý

SMB.2 Super Mystére

 

62,00

17.

Milan Klouček

Spitfire Mk.IXe

SPL Liberec

58,50

18.

Milan Jančáry

P-38J Lightning

 

57,00

19.

Milan Jančáry

Bf 109E-3

 

56,00

20.

Milan Jančáry

P-51D Mustang

 

55,50

21.

Marek Kulštejn

A-36 Apache

SPL Liberec

53,50

22.

Michal Válek

Lockheed Vega

KPM Albatros Praha

38,50

                                  KATEGORIE I.d                                   .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Pavel Huryta

Fw 190D-9

SPL Liberec

90,00

 2.

Lukáš Hložanka

MiG-15

MK446 Ostrava

73,00

 3.

Jaroslav Hátle

F/A-18C Hornet

SPL Liberec

70,00

 4.

Lukáš Hložanka

MiG-21bis

MK446 Ostrava

68,50

 

                                  KATEGORIE II.a                                 .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

1.

Jiří Macháček

Humber Mk.II

SPL Liberec

84,33

2.

Vladislav Seidl

M16 Halftrack

MK518 Děčín

79,00

3.

Ondřej Palán

Kamaz Typhoon

SPL Liberec

70,83

4.

Jan Huryta

Grant Mk.I

SPL Liberec

70,67

5.

Ľubomír Kérek

Jeep Willys MB

KPM Albatros Martin

69,00

6.

Martin Šťastný

Romfell Panzerwagen

 

67,50

7.

Martin Šťastný

Omnibus type B Pigeon

 

66,83

8.

Michal Švandrlík Jr.

Magach 3

KPM Slaný

60,00

9.

Martin Šťastný

Mark IV

 

59,67

10.

Jiří Zahradník

Rolls Royce AC

SPL Liberec

57,00

11.

Michal Švandrlík Jr.

BT-7

KPM Slaný

56,50

12.

Michal Válek

3,7 cm KPÚV typ M

KPM Albatros Praha

45,00

 

                            KATEGORIE II.b                                 .

 

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Vladislav Seidl

M10 Tank Destroyer

MK518 Děčín

77,50

 

                                  KATEGORIE II.c                                 .

 

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Miloň Vojtíšek

A9 Cruiser Mk.I

SPL Liberec

66,16

                   KATEGORIE LUŽICKÁ BAČKORA              .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 

 1.-2.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

 

 1.-2.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

 

 3.

Miloň Vojtíšek

A5M1 Claude

SPL Liberec

62,50

 

 4.

Petr Křeček

Henschel Hs 123A-1

KLPM Litoměřice

56,50

 

 5.

Martin Plaček

Lysander

SPL Liberec

48,50

 

 6.

Michal Válek

Lockheed Vega

KPM Albatros Praha

38,50

               

                        KATEGORIE PROTOTYPY                        .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Vladislav Seidl

XA2D-1 Skyshark

MK518 Děčín

78,00

 2.

Miloň Vojtíšek

Grumman XF4F-3

SPL Liberec

74,50

 3.-4.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

 3.-4.

Roman Kout

Mitsubishi Ka-14

 

64,50

 5.

Miloň Vojtíšek

VBŠ Kuňkadlo

SPL Liberec

64,00 

 

__________________________________________________

              KATEGORIE NEOZBROJENÁ LETADLA         .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 

 1.

Vladislav Seidl

SH-2G Seasprite

MK518 Děčín

79,50

 2.

Vladislav Seidl

C-47J Skytrain

MK518 Děčín

77,50

 3.

Miloň Vojtíšek

VBŠ Kuňkadlo

SPL Liberec

64,00

 4.

Milan Klouček

Spitfire Mk.IXe

SPL Liberec

58,50

 5.

Michal Válek

Lockheed Vega

KPM Albatros Praha

38,50

 

     KATEGORIE TECHNIKA COMMONWEALTHU     .

 

 

Jméno 

 

Model

Klub

Body

 1.

Jiří Macháček

Humber Mk.II

SPL Liberec

84,33

 2.

Jan Huryta

Grant Mk.I

SPL Liberec

70,67

 3.

Martin Šťastný

Omnibus type B Pigeon

 

66,83

 4.

Miloň Vojtíšek

A9 Cruiser Mk.I

SPL Liberec

66,16

 5.

Martin Šťastný

Mark IV

 

59,67

 6.

Jiří Zahradník

Rolls Royce AC

SPL Liberec

57,00

Cenu Hofiho memoriál získává Miloš Völkl s modelem Ki-43.

Cenu společnosti Winglmodels získává Jan Kopecký s modelem F-16 a Jiří Macháček s modelem Humber Mk. II.

Cenu SIG Norralander získává Martin Plaček s modelem Lysander.

Poděkování sponzorům: Eduard M.A., Winglmodels, Rob Taurus.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ